Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://popcooltura.pl , jest to strona Fundacji POPCOOLURA z siedzibą na ul. Ostrowskiej 2/9 51-005 Wrocław.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze

Nie można nic kontentować na stronie.

Formularze kontaktowe

Nie ma ich na stronie, jeśli chcesz napisać maila to możesz na info@popcooltura.pl z własnej skrzynki pocztowej. Nasze maile to skrzynki pocztowe Google, których serwery znajdują się poza EWG.

Ciasteczka

Nie masz jak zostawić.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

W naszej witrynie wykorzystujemy narzędzie Google Analytics w celu prowadzenia statystyk m.in. liczby i długości odwiedzin naszej witryny, przejść pomiędzy poszczególnymi podstronami, ponownych odwiedzin naszej strony itd.

Narzędzie Google Analytics może być i jest wykorzystywane na każdej podstronie witryny.

Szczegółowe informacje na temat bezpieczeństwa i prywatności danych wykorzystywanych w związku z użyciem Google Analytics można znaleźć na stronie https://support.google.com/analytics/answer/2838718

Jeżeli nie życzysz sobie, abyśmy śledzili Twoje zachowanie na naszej stronie przy wykorzystaniu narzędzia Google Analytics, możesz w każdej chwili dokonać blokady, korzystając z narzędzia udostępnionego przez Google. Opis, jak skorzystać z tego narzędzia, znajduje się pod adresem: https://support.google.com/analytics/answer/181881

Z kim dzielimy się danymi

Z nikim, bo ich nie zbieramy ani nie przetwarzamy.

Jak długo przechowujemy twoje dane

W ogóle ich nie przechowujemy.

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Staramy się nie zamieszczać informacji ze stron trzecich, jednak mogą się zdarzyć zamieszczone filmiki z serwisu YouTube zawiadywanego przez firmę Google.

Dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować na info@popcooltura.pl lub korespondencyjnie na Fundacja POPCOOLTURA ul. Ostrowska 2/9 51-005 Wrocław. Administratorem danych jest Monika Sodkiewicz.