Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą ludzi z różnych miast, w różnym wieku, różnym wykształceniu, różnych zawodach i o różnych zainteresowaniach. Ale łączy nas Wrocław i wspólna pasja – dlatego założyliśmy Fundację by móc legalnie działać i organizować różne ciekawe przedsięwzięcia. Zawsze wspierają nas dziesiątki wolontariuszy, którzy doceniają i wspierają naszą pracę.

Dlaczego organizujemy festiwale?

Z potrzeby organizowania czegoś fajnego dla młodzieży, co nie tylko bawi ale i uczy. Chcemy organizować imprezy kulturalne, jakich nie było gdy my byliśmy w wieku naszych uczestników. Chcemy by młodzież odeszła od komputerów, zachęcić ich do spotkań z rówieśnikami z całej Polski, literatury i spotkań z pisarzami, gier planszowych, warsztatów.

Festiwale nie są organizowane w celach zarobkowych, jesteśmy Fundacją, a nie firmą. Nikt z organizatorów, ani z członków fundacji nie pobiera za swoją pracę ani złotówki. Dlatego festiwale organizujemy w ramach wolnego czasu.

Poza festiwalami we Wrocławiu, w Łodzi nasza Fundacja organizuje Bal Cosplayowy.

Współpracowaliśmy z

Referencje

Jak działamy?

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Co zapewniamy

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Czego potrzebujemy?

Potrzebujemy dostępu do szkoły na dzień przed rozpoczęciem festiwalu, mogą być godziny popołudniowe po zakończeniu zajęć w celu przygotowania sal, rozłożenia potrzebnego nam sprzętu, oznakowania sal itp.

Kilku sal na zajęcia dla uczestników i na zaplecze organizacyjne.

Sali gimnastycznej dla osób nocujących. Jeśli nie ma sali, może być więcej sal lekcyjnych, które zabezpieczymy.

Pracownika szkoły, któremu zapłacimy za poświęcony nam czas.

Czasu po zakończeniu festiwalu na posprzątanie, spakowanie się, pozamiatanie i umycie podłóg.

Dostępu do sanitariatów, z miłą chęcią do pryszniców.

Jeśli jest parking na terenie szkoły, to możliwości parkowania.